KONST / Litografier / Färglitografier 12969279
nr 1296 9279
Vide Janson
(1924-2007), Sverige
Färglitografier, 6 st, 100-upplaga, monogramsignerade. Bladets mått: 70x48 cm
Vide Janson, svensk grafiker, målare och skulptör född 1924, död 2007.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:21:56
6/12 20:54:30
100 kr
9/12 16:34:14
Vide Janson
Läs mer om Vide Janson